5 důvodů, proč si vybrat Profitus

  • zákazník je na prvním místě
  • zvolili jsme jednoduchost
  • naše výsledky jsou měřitelné
  • dodáváme vysokou kvalitu za nízkou cenu
  • naše práce nás baví

Zákazník je na prvním místě

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se maximálně uspokojit jeho potřeby. Zákazník a jeho dlouhodobá spokojenost s našimi službami je u nás na prvním místě.

Zvolili jsme jednoduchost

Komplikované systémy se špatně ovládají jako pro vyhlašovatele aukcí, tak pro dodavatele. Náš systém Profitus je založen na jednoduchosti a snadné ovladatelnosti, přitom však žádné významné funkce nepostrádá. Cesta k cíli je u nás jasnější, srozumitelnější a rychlejší.

Naše výsledky jsou měřitelné

U každého výběrového řízení snadno z výsledků zjistíte, kolik jste použitím systému Profitus ušetřili a zda se použití systému vyplatilo. Jsme přesvědčeni o tom, že každé kvalitně připravené výběrové řízení přinese úsporu.

Dodáváme vysokou kvalitu za nízkou cenu

Za kvalitou námi poskytovaných služeb si stojíme a snažíme se naše služby dodávat za nejpřijatelnější ceny na trhu. Jsme si vědomi toho, že používání našeho software přináší i mnohamilionové úspory - avšak tyto úspory patří Vám a nechceme, abyste z těchto úspor platili přehnané částky nebo procenta. Jsme spokojeni s pevnými cenami, které máme. A to i přesto, že se mohou zdát nízké.

Naše práce nás baví

Práce v oboru online výběrových řízení nás skutečně baví a je pro nás zajímavá. Díky předchozím zkušenostem z oblasti vývoje softwarových systémů a současným zkušenostem z provozování online výběrových řízení můžeme poskytnout kvalitní kombinaci znalostí, které jsou třeba. Reagujeme rychle, pracujeme poctivě.

Přesvědčili jsme Vás?

Rádi Vám odpovíme na Vaše další otázky, stačí nás kontaktovat.

Kontaktní formulář