Výhody používání systému Profitus

  • nižší nákupní cena
  • průhlednost vyjednávacího procesu
  • vysoká dostupnost
  • úspora transakčních nákladů
  • bezpečné řešení

Nižší nákupní cena

Nižší nákupní cena je největší výhodou při používání reverzního aukčního systému Profitus. Cena, která se dosáhne při použití systému Profitus je jinak v podstatě nedosažitelná jinými metodami vyjednávání mezi dodavateli a odběratelem. Průměrná úspora dosahuje až 15%!

Průhlednost vyjednávacího procesu

Proces online výběrového řízení v systému Profitus je naprosto průhledný, poptávaný předmět je detailně popsaný, všechna snížení ceny dodavateli jsou zachycena a jsou dostupná. Oproti klasickému vyjednávacímu procesu není v systému Profitus prostor pro korupci nebo přátelské upřednostňování jednoho dodavatele před druhým.

Vysoká dostupnost

Tím, že je systém Profitus dostupný jako online služba, je bezkonkurenčně dostupný. Jak vyhlašovatel aukce, tak dodavatelé mohou k tomuto nástroji přistupovat z jakéhokoliv místa na světě, kde je počítač a Internet a budou mít k dispozici naprosto stejnou funkcionalitu, jako by seděli u sebe v kanceláři.

Úspora transakčních nákladů

Reverzní aukční systém Profitus přináší také úsporu v transakčních nákladech - naprostá většina komunikace při provozování aukcí je vyřizována elektronicky, šetří se náklady za telefon a hlavně také čas.

Bezpečné řešení

Systém Profitus používá nejmodernější technologie s velkým důrazem na bezpečnost. Všechna hesla jsou uložena v zašifrované podobě a nikdo je nemůže zjistit - ani administrátoři systému. Také veškerá komunikace mezi Vaším počítačem a systémem Profitus je bezpečně šifrována a nikdo ji nemůže odposlouchávat.

O zabezpečení systému si můžete přečíst více na stránce Používané technologie.

Potřebujete další informace?

Rádi Vám odpovíme na Vaše další otázky, stačí nás kontaktovat.

Kontaktní formulář