Používané technologie

Reverzní aukční systém Profitus vyvíjíme vlastními silami s použítím nejmodernějších technologií a velkým důrazem na bezpečnost.

Bezpečné uložení hesel

V systému Profitus jsou všechna hesla uložena v šifrované podobě za použití naprosto bezpečné metody SHA1. Na rozdíl od konkurenčních systémů nepoužíváme šifru MD5, která již byla prolomena. Pro zvýšení bezpečnosti používáme i další vlastní metody.

Bezpečná komunikace mezi klientem a systémem

Mezi Vaším počítačem a reverzním aukčním systémem Profitus je veškerá datová komunikace šifrována za použití SSL certifikátu od mezinárodně uznávané certifikační autority Thawte. Nikdo tak nemůže tuto komunikaci odposlouchávat.

Bezpečné uložení souborů

Podrobnou specifikaci poptávaného zboží může vyhlašovatel výběrového řízení ukládat do systému v různých formátech (Word, Excel, PDF a další). Tyto soubory s podklady jsou dostupné pouze přes aplikaci Profitus a nikdo nepovolaný se k nim nemůže dostat ani se znalostí naprosto přesné adresy.

Zálohování dat

Všechna data uložená v systému Profitus jsou jednou denně kompletně zálohovány.

Dostupnost serverů

Servery, na kterých je provozován systém Profitus, jsou umístěny v klimatizované serverovně s nonstop dohledem. Připojení do Internetu a NIXu je realizováno prostřednictvím 2 nezávislých poskytovatelů o propustnosti 100Gbit/s a garantovaným nepřetržitým provozem 99,8%. Servery jsou připojeny ke zdroji záložního napájení.

Potřebujete další informace?

Rádi Vám odpovíme na Vaše další otázky, stačí nás kontaktovat.

Kontaktní formulář