Popis systému Profitus

Systém Profitus je online nástroj pro realizaci výběrových řízení s využitím reverzních aukcí. Snadným způsobem umožňuje snížit cenu nakupovaného zboží a služeb průměrně až o 15 %. Od roku 2005 jej používají firmy v Česku, Francii a Itálii.

Mezi základní vlastnosti systému Profitus patří:

  • snadná ovladatelnost
  • přehledná prezentace dosažených výsledků
  • multijazyčnost
  • bezpečnost

Snadná ovladatelnost

Systém jsme vyvinuli s důrazem na snadnou ovladatelnost uživateli. Vyhlašovatel aukce se naučí ovládat systém za jednu hodinu, dodavatel aukce již za 5 minut po telefonickém vyškolení, které v mnoha případech není ani nutné. Zadání podmínek nové aukce do systému trvá průměrně 10 minut.

Přehledná prezentace dosažených výsledků

Výsledky aukce jsou zobrazovány v názorných přehledech, vývoj ceny jednotlivých dodavatelů je znázorňován i graficky. Automaticky je počítána výše úspory, pořadí jednotlivých dodavatelů a další ukazatele.

Multijazyčnost

Reverzní aukční systém Profitus je aktuálně dostupný v české, anglické a německé jazykové verzi. Přeloženy jsou veškeré texty. Další jazykové mutace mohou být přidána velmi jednoduše a rychle na požádání klientů.

Bezpečnost

Systém Profitus jsme vyvinuli s velkým důrazem na bezpečnost. Všechna hesla jsou uložena v šifrované podobě, přenos veškerých dat je šifrován, data jsou jednou denně zálohována. Vaše informace jsou v bezpečí.

Potřebujete další informace?

Rádi Vám odpovíme na Vaše další otázky, stačí nás kontaktovat.

Kontaktní formulář